Oprawa muzyczna

Pasja

Będąc miłośnikiem i pasjonatem wszystkiego co wiąże się z muzyką oraz dobrą zabawą, cieszę się, iż mogę oddać Państwu te walory poprzez niezapomniane chwile na waszej imprezie. Potrafię cieszyć się z razem z Wami niezapomnianymi oraz niepowtarzalnymi chwilami które towarzyszą podczas imprez prowadzonych przeze mnie.

Doświadczenie

Jestem doświadczonym DJ-em,prezenterem muzyki, konferansjerem umiejącym stawiać sobie wysoko poprzeczkę. Oferuję Państwu całe bogactwo swego doświadczenia zawodowego, kreatywność, wysoką kulturę osobistą a także unikatową barwę głosu oraz dobrą dykcję.Wasze wymagania są początkiem tego co mogę dla Was muzycznie zrobić na każdej imprezie począwszy od urodzin, przez jubileusze, eventy, po najznakomitsze przyjęcia weselne. W swej ofercie posiadam także warsztat zabaw tanecznych dla najmłodszych (i nie tylko) niezliczone animacje, zabawy, konkursy

Profesjonalizm

Mając wieloletnie doświadczenie w obsłudze muzycznej wesel, studniówek oraz różnego typu eventów posiadam bogatą bibliotekę muzyki od lat 60',70',80',90'-tych po współczesne dążę do perfekcjonizmu w swojej pasji. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym wymaganiom, uczestniczę w corocznych warsztatach wodzirejskich oraz zdobyłem certyfikat DJ-a 2 stopnia, na kursie organizowanym przez DJ PROMOTION. Także jako członek tej organizacji posiadam zawsze muzykę legalną oraz z legalnego żródła.